SOUBOR VILLANELLA

Soubor Villanella vznikl v roce 2004. Je žákovským souborem, který spolupracoval s tanečním souborem Anello, který působil při naší ZUŠ. Jeho repertoár tvoří hudba renesance a to z větší části skladby taneční. Kromě spolupráce s tanečníky si hledá příležitosti vystupovat i k jiným účelům.
soubor Villanella
Soubor hraje na školních akcích, na hradech a zámcích (Křivoklát, Třešť, Filipov, Březnice, Kuks, Žireč, Červená Lhota, Frýdlant v Čechách, Mníšek pod Brdy, Švihov, Český Krumlov, Litomyšl, Nižbor, Liteň, Doudleby nad Orlicí a Starý zámek Hořovice) na kulturních akcích v Toulcově dvoře, v Dubči, v kostele sv. Pankráce a na Sousedských setkáních pořádaných městskou částí Praha 1. Spolupracovali jsme s divadelním seskupením Temus lámus, které působí při PedF UK, na hře „O svaté Panně Jenovefě“. V roce 2018 natočil své druhé CD.
Poslechněte si ukázku

Lucie Sochová (příčná flétna, zobcová flétna, soubor Villanella)